ספק רשמי של
כוחות הביטחון
משלוח חינם

מעל 150 ש"ח

מועדון בהצדעה – כל מה שאתם צריכים לדעת

הטבות

מועדון בהצדעה הינו מועדון שנוסע על מנת לשרת חיילים משוחררים ומשרתי מילואים פעילים. מטרת מועדון בהצדעה היא להעניק הטבות ייחודיות ובעלות ערך כלכלי רב לחיילים משוחררים (עד 3 שנים ממועד שחרורם) ולתגמל את מערך המילואים הפעיל בצה”ל.

מועדון בהצדעה הוקם בשנת 2010 כמטרה לתגמל ולסייע למערך המילואים הפעיל ולמערך החיילים המשוחררים. המועדון הוקם על ידי משרד הביטחון בשילוב עם צה”ל ומהווה מעיין “מועדון צרכנות” סגור וייחודי (ניתן להקבילו להסתדרות המורים- מועדון הטבות והקלות למורים ולגננות).
על פי פרסומים, צה”ל מסייע כלכלית למועדון בהצדעה ומעביר אליו מדי שנה כ-15 מיליון שקלים על מנת לתחזק ולתגבר את מערך ההטבות וההקלות.
על פי נתונים של מועדון בהצדעה, כיום חברים במועדון למעלה מ-100,000 חברים אשר מחזיקים בכרטיס ונהנים מההטבות השונות והייחודיות לו.

מי זכאי לכרטיס ולחברות המועדון בהצדעה?

כל חייל שעונה על אחד מהפרמטרים הבאים, יהיה זכאי ורשאי ליהנות ממועדון בהצדעה:

  • משרתי מילואים פעילים: אפשרות ראשונה היא לבצע 20 ימי שמ”פ בתקופה של 3 שנים. אפשרות שנייה היא לבצע 14 ימי מילואים בפרק זמן של שנתיים (רלוונטי רק עבור חיילים שלא עברו 3 שנים מרגע שחרורם משירות צבאי).
  • משרתי מילואים בתפקיד מודיעי נפגעים: בתנאי שביצעו למעלה מ-70 ימי כוננות בתקופה של שלוש שנים.
  • משרתי מילואים שביצעו יותר מ-85% ימי שמ”פ מאורך שירותם הצבאי
  • משרתי מילואים שסיימו את שירותי המילואים: בתנאי שביצעו לאורך כל תקופתם במילואים יותר מ-300 ימי שמ”פ.
  • משרתי מילואים פעילי חריגי גיל: בתנאי שעברו בשבוע ימים את גיל הפרישה ממילואים (בהתאם למקצוע הרלוונטי עבורם).

חשוב לציין – מי שביצע שירות לאומי אינו זכאי לקבל את הכרטיס בהצדעה.

מהן סוג ההטבות הקיימות במועדון בהצדעה?

חברת לאומי קארד נמצא בשיתוף פעולה ישיר עם מועדון בהצדעה, וכלל הכרטיסים עובדים בסינרגיה מוחלטת. מטרת מהלך זה, הייתה להגיד את היקף ההטבות וההנחות שיהיו זכאים להן חברי מועדון בהצדעה. מטרת צעד זה הייתה, שעמלות הסליקה שמצטברות ומגיעות להיקף  גדול של אלפי שקלים בחודש- יוחזרו למועדון ההטבות. בצורה שכזו, יוכלו לנתב את הכסף שחוזר למועדון לטובת הטבות ויצירת סבסוד נוסף. כמו כן, מכיוון שמדובר בחברת לאומי קארד, כרטיס האשראי מוגדר ככרטיס חוץ בנקאי ומאפשר להשתמש בהטבות אחרות ובמסגרת אשראי חיצונית.

חשוב לציין שתקופת הזכאות למשתמשים ולמחזיקים בכרטיס מועדון בהצדעה היא לשלוש שנים בלבד, אך ניתן ואפשרי שהכרטיס יחודש כל פעם מחודש (בהנחה ומשרת המילואים הגיע שוב פעם לאחד מאותם קריטריונים שציינו קודם לכן במאמר).

אילו הטבות קיימות במועדון בהצדעה?

את המימוש של ההטבות השונות באתר ניתן לעשות דרך אתר האינטרנט של מועדון בהצדעה. הכניסה לאתר כרוכה בהזנת פרטים בסיסיים: מספר אישי, מספר תעודה או מספר רישיון נהיגה. באתר בהצדעה תוכלו למצוא את כלל ההטבות השונות שניתנות לכם במסגרת הימצאותכם במועדון ההצדעה. בין ההטבות השונות שתוכלו למצוא ברחבי האתר: תיירות ונופש ברחבי הארץ וברחבי העולם (הנחות בבתי מלון וברשתות נבחרות, הנחות בצימרים מפנקים ועוד), מופעים והצגות ברחבי הארץ ובמגוון רחב של נושאים, מבצעי רכב (הן בתחום רכישת הרכב, הן בתחום הביטוחים וכמובן בתחום האביזרים והמוצרים הנלווים), אטרקציות שונות ומגוונות (חדרי בריחה, צניחות חופשיות, באולינג, פארקים, טיולים וסיורים ברחבי הארץ), ספא וטיפוח הגוף (הנחות במגוון רחב של אתרים שמיועדים לטיפול בגוף ולטיפולי ספא שונים ומגוונים), פנאי ובילוי (הנחות בחדרי כושר, במסעדות, בסדנאות אוכל ויצירה אחרות, באולמות הקולנוע, במועדוני קריוקי ועוד), לימודים והשכלה (הנחות בקורסי השלמת בגרויות או בקורסי פסיכומטרי שונים) ועוד מגוון רחב של מבצעים שתוכלו למצוא באתר המועדון.

מועדון בהצדעה עלה על מנת להוקיר תודה למערך המילואים הפעיל והמשרת במדינת ישראל. זוהי אחת מהדרכים הרבות, שמדינת ישראל מנסה להוקיר תודה ולהראות הערכה למערך משרתי המילואים הפעיל. באמצעות ההטבות הרבות שתוכלו למצוא באתר האינטרנט של מועדון בהצדעה, תוכלו לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה אחת- בין אם מדובר באטרקציה, מופע, טיסה לחול או ברכישה של מחשב נייד. כנסו לאתר, ונצלו את ההטבות שמגיעות לכם ושהרווחתם ביושר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו את הפוסט

מאמרים מומלצים
תוכן עניינים